Prezydent A. Duda podobno ma rozmawiać w Kijowie / do czego to już doszło / na temat polskie embarga.

UKRAINA WALCZY PRZECIWKO POLSCE, A POLSKA WCIĄŻ POMAGA UKRAINIE.

Każda wojna ma swoje przyczyny. Tak było w Korei, Wietnamie, czy w Iraku i w Afganistanie.  Tak jest obecnie na Ukrainie. Tak będzie i w przyszłości. To nie biedne narody wywołują wojny, to czynią bogaci, którzy chcą mieć coraz więcej i to kosztem biedniejszych. Obecnie przed nami konflikt bogatego z silnym i nieobliczalnym, który do obrony swoich racji, gotowy jest sięgnąć po wszystko, co jest w jego dyspozycji.

Propaganda USA i wszystkich innych / w tym Polski / podporządkowanych państw, wmawia nam o toczącej się wojnie rosyjsko-ukraińskiej. A przecież to USA i cały zachodni świat toczy ograniczoną wojnę z Rosją. Wojna jest ograniczona, ponieważ jeszcze lotnictwo i siły morskie nie zostały włączone w pełnej skali. Trwa natomiast wojna informacyjna, a strony w niekrępujący sposób, nie licząc się z prawdą, zasypują nas tworzonymi przez siebie wiadomościami. Mamy zatem BANDYTÓW I MORDERCÓW W MOSKWIE, natomiast niewinni i grzeczni są |Ukraińcy. W naszych mediach słyszymy ciągle o bombardowaniu przez Rosjan osiedli mieszkaniowych, szkół i szpitali, natomiast Ukraińcy z sukcesami niszczą tylko cele wojskowe. NIESTETY, ALE PODOBNE KOMUNIKATY PŁYNĄ Z MOSKWY, I TO UKRAIŃCY NISZCZĄ DOMY MIESZKALNE, SZKOŁY I SZPITALE. Po obydwóch stronach frontu widać autentyczny płacz kobiet i dzieci oraz palące się domy mieszkalne. Taka to jest ta obecna wojna, w której już od dawna bierzemy aktywny udział i tylko dzięki pełnemu wsparciu z naszej strony, na Ukrainie mogło już zginąć pół miliona ludzi, a kilkaset tysięcy zostało rannych i kalekami do końca życia. Niezależne źródła oceniają, że na Ukrainie jest już kilkadziesiąt tysięcy młodych ludzi bez ręki lub nogi. Dzisiaj Amerykanie na sfinansowanie tej wojny wydali około 100 mld dolarów, a inne kraje w tym Polska również dołożyły swoje pieniądze, ale na wsparcie odbudowy ze zniszczeń Ukrainy, to nikt nie będzie maił pieniędzy. Zachód liczy, że pokona Rosję i z jego zasobów sfinansuje to przedsięwzięcie. Aby tak się stało wcześniej będzie III wojna światowa z użyciem wszystkich rodzajów broni, w tym tej najgroźniejszej. Ale to już nie moje zmartwienie.

Od dawna przewidywałem, że |Ukraińcy są nieuczciwi i wrogo nastawieni do Polaków. Mój osobisty protest przeciwko napisom antypolskim na ulicach Warszawy, jaki wykonali pro ukraińscy władcy stolicy nie odniósł skutku, tak też spodziewam się, ze teraz władze dalej będą wspierać bezwzględnie Zełeńskiego, mimo, że ten prezydent usiłuje zniszczyć polskie rolnictwo ukraińskim zbożem. Prezydent A. Duda podobno ma rozmawiać w Kijowie / do czego to już doszło / na temat polskie embarga. Zachodnia Europa i Ukraina nie interesuje się naszymi problemami, oni widzą swój interes w Kijowie. 

Może wreszcie polska wieś zrozumie, kto występuje w jej obronie i nie przyłączy się do PSL-owskiej propagandy i nie zagłosuje na kandydatów wskazywanych przez Kamysza i jego kompanów. Trzeba tym razem z uznaniem podkreślić właściwą postawę PiS i premiera Morawickiego, który zapewnił o odrzuceniu decyzji KE i Polska dalej będzie utrzymywać embargo na import ukraińskiego zboża. Tak trzymać.

Ta decyzja uderza mocno w Platformę i D. Tuska, który wrócił z Brukseli z „czarną polewką” i mimo zapewnień „jego przyjaciele” wystąpili przeciw Polsce i innym krajom Europy Środ-Wsch. To nie przeszkadza dalej szefowi PO panu Donaldowi na kolejnych wiecach KŁAMAĆ I POWTARZAĆ SWOICH BZDUR O POMYSLNOŚCI POLSKI POD JEGO RZĄDAMI. 

Doskonale pamiętamy i słyszymy obecnie, że za rządów obecnej opozycji / Platforma, lewica i PSL / imigranci w każdej ilości będą   relokowani do Polski, w imię europejskiej solidarności.

Wylosowano numery poszczególnym partiom na wybory. Nie wszyscy zadowoleni. Nie zauważyłem entuzjazmu też wśród niektórych moich zaciekłych adwersarzy, bowiem ich partiom nie przydzielono żadnych numerów.

Za cztery lata znów będą wybory………….